Novinka Efekt lupa
 

cloudAshur KeyWriter Software

Neohodnoceno
 

cloudAshur KeyWriter (čeká na patentování) umožňuje sdílení dat v cloudu prostřednictvím e-mailu a služeb přenosu souborů (např. WeTransfer) mezi autorizovanými uživateli hračkou s maximální bezpečností a klidem mysli, což uživatelům umožňuje bezpečné sdílení dat mezi sebou v reálném čas, bez ohledu na místo.

Dostupnost Objednáno
354 Kč
428,34 Kč včetně DPH
   
Kód produktu IS-KW-CA-1-9
Značka iStorage
Kategorie cloudAshur KeyWriter Software
 

Klíčové vlastnosti

cloudAshur KeyWriter kopíruje všechny kritické bezpečnostní parametry včetně náhodně generovaného šifrovacího klíče a všech PIN mezi modulem Master cloudAshur a tolik sekundárních modulů cloudAshur, jak je potřeba, pomocí libovolného rozbočovače USB, což umožňuje oprávněným uživatelům bezpečně sdílet data mezi sebou v reálném čase, bez ohledu na místo či časové pásmo.

Kritické bezpečnostní parametry nikdy neopouštějí modul cloudAshur a jsou uloženy v bezpečném mikroprocesoru Ready Criteria EAL4 +.

Proces kopírování šifrovaného šifrovacího klíče a všech důležitých údajů mezi modulem Master cloudAshur a moduly Secondary cloudAshur je chráněn zabezpečeným protokolem začleněným do zabezpečeného mikrokontroléru cloudAshur iStorage. Protokol je implementován pomocí kryptografických algoritmů, z nichž všechny jsou certifikovány FIPS. Každý cloudAshur má jedinečný certifikát, který zajišťuje, že během procesu výměny klíčů mohou být použity pouze moduly iStorage cloudAshur.

Moduly cloudAshur nikdy nevysílají zavedený klíč relace při spuštění zabezpečeného protokolu a citlivá data, která se kopírují, se dešifrují pouze v ověřeném modulu cloudAshur příjemce. Software iStorage KeyWriter spuštěný na PC koordinuje operace vyžadované zabezpečeným protokolem, avšak software má nulovou viditelnost jak klíče relace, tak dešifrovaných dat, což hackerovi znemožňuje přístup nebo načtení kritických bezpečnostních parametrů uložených v cloudAshur modul.

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: