CLOUDASHUR

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Novinka
cloudAshur 02
cloudAshur
Kód: IS-EM-CA-256
Značka: iStorage
Záruka: 3 roky
cloudAshur je dokonalé řešení pro kohokoliv, kdo chce bezpečně ukládat, sdílet, spravovat a monitorovat data v cloudu! ŠIFRUJTE data a zajistěte si tak vrcholnou ochranu vašich dat uložených v cloudu nebo na místním C / MAC nebo libovolném zařízení datové paměti.   SDÍLEJTE vaše šifrovaná data bezpečně s autorizovanými uživateli v cloudu, jakož i službami přenosu e-mailů a souborů v reálném čase SPRAVUJTE a monitorujte vaše zařízení cloudAshur centrálně. cloudAshur je kompatibilní s počítači PC i MAC a spolupracuje s mnoha poskytovateli cloudů, včetně Amazon Drive, Google Drive, OneDrive, Dropbox, iCloud a mnoha dalších.        
4 343,90 Kč včetně DPH
3 590 Kč
Skladem
   
Novinka
image7
Remote Management console
Kód: 134/1 R
Remote Management console - konzole vzdálené správy cloudAshur vám poskytuje plnou kontrolu nad všemi hardwarovými bezpečnostními moduly cloudAshur rozmístěnými ve vaší organizaci a nabízí širokou škálu funkcí pro správu a sledování všech uživatelů.
od 786,50 Kč včetně DPH
od 650 Kč
Objednáno
Detail
Novinka
cloudAshur KeyWriter Software
cloudAshur KeyWriter Software
Kód: 128
Značka: iStorage
cloudAshur KeyWriter (čeká na patentování) umožňuje sdílení dat v cloudu prostřednictvím e-mailu a služeb přenosu souborů (např. WeTransfer) mezi autorizovanými uživateli hračkou s maximální bezpečností a klidem mysli, což uživatelům umožňuje bezpečné sdílení dat mezi sebou v reálném čas, bez ohledu na místo.
350 Kč včetně DPH
350 Kč
Objednáno
   

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.